Twój koszyk:
0 produktów

Wyszukiwarka

Kontakt

W przypadku jakichkolwiek pytań serdecznie prosimy o kontakt.
MetalGear.pl
Świętokrzyska 51/1
80-180 Gdańsk
tel. 790-45-45-71 (w godzinach 10:00 - 16:00)
E-mail: sklep@metalgear.pl

Allegro

allegro

visa

Płatność

Dostępne formy płatności:

Przelew bankowy - Płatność przelewem z góry. Po złożeniu zamówienia otrzymają Państwo numer konta bankowego oraz dane potrzebne do wykonania przelewu. Otrzymają je Państwo również mailem razem z potwierdzeniem zamówienia, niezwłocznie po jego złożeniu.

Szybki przelew internetowy - Płatność przelewem bankowym, za pośrednictwem bramki PayNow, obsługiwanej przez mBank. Przelew księgowany jest na naszym koncie w ciągu około minuty.

Blik - Płatność kodem Blik.

Płatność kartą - Płatność kartą debetową lub kredytową. Płatności kartą obsługiwane są przez Blue Media

Płatność przy odbiorze - W przypadku płatności przy odbiorze należność wręczają Państwo listonoszowi lub kurierowi który przyniesie paczkę. W przypadk tej formy płatności zamówienie musi zostać wysłane jako specjalny rodzaj przesyłki, w związku z czym naliczana jest dodatkowa opłata. Ta forma płatności jest niedostępna w Dniu Darmowej Dostawy.

Dostawa

Dostępne formy wysyłki:

Przesyłka kurierska Inpost (cena od 17,10 zł)
Przesyłki kurierskie wysylamy firmą Inpost. Przesyłki takie w większości przypadków doręczane są na drugi dzień od wysłania. W okresach świątecznych lub urlopowych firmy kurierskie ograniczają przyjmowanie przesyłek od osób nie posiadających umowy, co zmniejsza ryzyko ewentualnych opóźnień. Mimo tego w przypadku jeśli bardzo zależy Państwu na czasie, prosimy o kontakt telefoniczny abyśmy mogli potwierdzić możliwość realizacji Państwa zamówienia w wymaganym terminie.

Paczkomaty Inpost (cena od 16,09 zł)
Przesyłki dostarczane za pośrednictwem paczkomatów. Przesyłki takie w większości przypadków doręczane są na drugi dzień od wysłania. W niektórych lokalizacjach przesyłki umieszczane są w paczkomatach także w soboty.

Termin realizacji zamówień

W okresie przedświątecznym, w okresach urlopowych oraz w dniach w których w naszym sklepie odbywają się promocje, termin realizacji może się istotnie wydłużyć. Prosimy mieć to na uwadze i w razie wątpliwości skontaktować się z nami mailowo lub telefonicznie aby potwierdzić termin realizacji. Nie mniej dokładamy wszelkich starań, aby nie przekroczył on 5 dni roboczych