Twój koszyk:
0 produktów

Płatność

Dostępne formy płatności:

Przelew bankowy - Płatność przelewem z góry. Po złożeniu zamówienia otrzymają Państwo numer konta bankowego oraz dane potrzebne do wykonania przelewu. Otrzymają je Państwo również mailem razem z potwierdzeniem zamówienia, niezwłocznie po jego złożeniu.

Płatność przy odbiorze - W przypadku płatności przy odbiorze należność wręczają Państwo listonoszowi lub kurierowi który przyniesie paczkę. W przypadk tej formy płatności zamówienie musi zostać wysłane jako specjalny rodzaj przesyłki, w związku z czym naliczana jest dodatkowa opłata. Ta forma płatności jest niedostępna w Dniu Darmowej Dostawy.

Wyszukiwarka

Kontakt

W przypadku jakichkolwiek pytań serdecznie prosimy o kontakt.
MetalGear.pl
Świętokrzyska 51
80-180 Gdańsk
tel. 790-45-45-71 (w godzinach 10:00 - 16:00)
E-mail: sklep@metalgear.pl

Allegro

allegro

visa
W związku z epidemią, w trosce o nasze wspólne zdrowie, tymczasowo wstrzymaliśmy odbiory osobiste. Zachęcamy Państwa do składania zamówień przez naszą stronę. Wszystkie zamówienia są realizowane bez żadnych zakłóceń, a firmy kurierskie doręczają przesyłki bez opóźnień.

Dostawa

Dostępne formy wysyłki:

Przesyłka pocztowa - W zależności od gabarytu zamówienie wysyłane jest jako list lub paczka. W obydwu przypadkach dbamy o to, aby zawartość była odpowiednio zabezpieczona przed uszkodzeniem w czasie transportu. Termin doręczenia to przeważnie 3-5 dni roboczych od daty wysyłki. W niektórych okresach (święta, okresy urlopowe) zdarza się, że doręczyciele nie wyrabiają się z dostarczaniem przesyłek, w związku z czym termin doręczenia może się wydłużyć. Ta opcja wysyłki jest znacznie tańsza od przesyłek kurierskich i polecamy ją gdy nie zależy Państwu na czasie, lub gdy wartość zamówienia jest niewielka.

Przesyłka kurierska - Przesyłki kurierskie wysylamy firmą K-Ex. Przesyłki takie w większości przypadków doręczane są na drugi dzień od wysłania. W okresach świątecznych lub urlopowych firmy kurierskie ograniczają przyjmowanie przesyłek od osób nie posiadających umowy, co zmniejsza ryzyko ewentualnych opóźnień. Mimo tego w przypadku jeśli bardzo zależy Państwu na czasie, prosimy o kontakt telefoniczny abyśmy mogli potwierdzić możliwość realizacji Państwa zamówienia w wymaganym terminie.

Termin realizacji zamówień

W okresie przedświątecznym, w okresach urlopowych oraz w dniach w których w naszym sklepie odbywają się promocje, termin realizacji może się istotnie wydłużyć. Prosimy mieć to na uwadze i w razie wątpliwości skontaktować się z nami mailowo lub telefonicznie aby potwierdzić termin realizacji. Nie mniej dokładamy wszelkich starań, aby nie przekroczył on 5 dni roboczych

Strona do poprawnego działania potrzebuje wykorzystywać pliki cookies. Zaakceptuj je, by móc w pełni korzystać z funkcjonalności naszego sklepu.